Naša spoločnosť Peter Müllner – BALMA pôsobí na slovenskom trhu v oblasti veľkoobchodného predaja obalových materiálov už vyše 20 rokov.

Dodávame tovar národným spoločnostiam aj malým podnikateľom. Našimi zákazníkmi su spoločnosti s kancelárskymi potrebami, drogérie, stavebníctva, predajne s potravinami aj spotrebným tovarom. Od 1.11.2022 sa naša spoločnosť zlúčila s firmou TICHELMANN SK s.r.o., ktorá aj výrobnou firmou a na Slovensku pôsobí už desaťročia.

 

Ponúkame rôzne druhy tašiek, sáčkov, fóií, krycí papier, vlnitú aj textilnú lepenku, rôzne druhy lepiacich pások, výstražné fólie, jednorázový party sortiment, gastro sortiment. Vyrábame rožne druhy priemyselných fólií na objednávku podľa Vašich požiadaviek.

Rozvoz tovaru zabezpečujeme do 2 - 4 pracovných dní alebo si objednaný tovar môžete vyzdvihnúť na našej prevádzke v Bratislave. Tovar na sklade si je možné prísť zakúpiť počas otváracích hodín.

Poskytujeme profesionálne služby ušité na mieru zákazníkom v dodávkach týchto materiálov. Ponúkame Vám výrazné zníženie nákladov na nákup týchto produktov.

 

Ponuky pre každého zákazníka riešime individuálne.

 

 

História projektu

Chceli sme, aby ste o nás a našej ponuke vedeli viac.